EKOL GRUP; Havalandırma Sistemleri, Otomasyon Sistemleri, Isıtma Soğutma Sistemleri alanında alt yapı ve üst yapı projelerinde gelişmeleri takip ederek, son teknolojik uygulama sistemleri ile taahhüt ve proje danışmanlık hizmeti vermektedir.

Elektromekanik Taahhüt alanında, tecrübeli yönetici, deneyimli şantiye kadrosu ve birçok çözüm ortaklarımız ile proje uygulama standartlarında, sektöründe öncü, profesyonel çözümlerimizle kaliteli ve hatasız projeler üretmektedir.

  • Misyon ve Vizyon

    Kaliteli projeler sunarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlar. Etik değerler çerçevesinde her zaman dürüst ve doğru çalışmak, yasal düzenlemelere ve standartlara uygun hareket etmek, ortak değerleri paylaştığımız çalışanlarımızın iş güvenliği ve sağlığı konusunda özveride bulunmaktır.

  • Hizmet Anlayışımız

    Uygulamalarımızın tüm safhalarında, mühendisliğin ve tecrübenin temelini oluşturan sistem güvenliği, uygunluğu ve görüntü estetiğii ön planda tutarak, işletmelerin doğru yatırım yapmasında öncü olmaktır. Kısaca, hizmet anlayışımız, yatırım aşamasında, işletme verimliliğini en üst düzeyde tutup, maksimum faydayı sağlamak ve firma karlılığını sürekli artırmaktır.

  • Kalite Politikamız

    Tüketici çıkarlarını koruyan, güvenli ürünler prensibi ile Ekol Grup İklimlendirme çalışmalarına devam etmektedir. Çalışmalarına dayanan yüksek kaliteli havalandırma cihaz ve aksesuarlarının zamanında teslim ve servis anlayışı ilkesiyle müşterilerinin memnuniyeti için çalışacaktır.